.

Фустан Пролетни Фустани За Жени Женски Моден Празник Летен Градиент Печатење Забава Без Ракави Резервоар За Плажа Фустан Линија Фустани За Жени Л

Фустан Пролетни Фустани За Жени Женски Моден Празник Летен Градиент Печатење Забава Без Ракави Резервоар За Плажа Фустан Линија

DEN 936.32

Од стока
Во магацинот

Фустан Со Молив Со Тенок Еластичност Со Долги Ракави Макси Фустан Со Молив За Жени Женски Разгорен Фустан Без Прерамки До Вратот На Жените Со Долги Ракави Широк Преголем Фустан Женски Фустан Со Мини Кошула Со Ремени. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44. Фустан Пролет Фустани За Жени Жени Моден Празник Летен Градиент Печатење Забава Без Ракави Резервоар За Плажа Фустан Линија Фустани За Жени Л. Фустани за свадбени Гости За Жени Чипка Деверуша Надвор Од Рамо 2023 Летен Коктел Фустан Женски Резервоар Половината Макси Фустан (Достапен Во Плус Големина) Женски Плус-Големина Украсен Оглавник Вратот На Вратот Фустан Женски Дицки Цветни Сплит Бутот Макси Фустан Надуен Ракав Жилав Елече Долги Фустани Бохо Летен Сарафан.01 "Должина : 100см/39.Добредојдовте во нашата Продавница Умази!!! Вредноста на времето не лежи на тоа колку имате, туку на тоа како го користите. Плажа Фустани За Жени Жени Печатени Длабоко V Вратот Долг Ракав Разгореа Ракав Макси Фустан Повик Лабава Тече Женски Симпатична&Топла Надвор Рамо Без Грб Чипка До Клуб Бодикон Мини Фустан Женски Цветни Печати Висок Половината Заврши V Вратот Појас Сплит Бутот Линија Макси Фустан Жени Симпатична И Топла Лизга Боди Долг Фустан Шпагети Ремен Низок Сече Макси Фустан Шупливи Надвор Лето Формален Фустан. ♠ ♠ ♠ - - - - Предност на производот - ♠ ♠ ♠ ♠ [удобно] изработено од висококвалитетна Ткаенина за Дишење, мека и пријателска за кожата, облеката обезбедува максимална удобност за целодневно носење.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ Цветни Фустани За Жени 2023 Лето Елегантен Печатен Долг Фустан Секојдневен Широк фустан Со Кратки Ракави Со Џеб Женски Фустан Без Ракави Миди Фустан Со Ремен Џебови Фустан Коктел Фустани Венчаница Фустан За Гости Женски Фустани Со Долга Плажа Фустан Со Средна Должина Фустан Со Бохо Ракав Фустан Со А-Линија Фустан За Сонце Летни Секојдневни Женски 2023 Летни Боемски Фустани Со Едно Рамо Чадена Возбудлива Плажа Макси Фустан За Сонце Пролет фустани За Жени Женски Моден Празник Летен Градиент Печатење Забава Без Ракави Резервоар За Плажа Фустан линија Фустани За Жени Л. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37. Сирена Со долги Ракави Венчаници За Невеста 2023 Надвор Од Рамото Чипка Тул Свадбени Наметки Со Воз XY029 Женски Фустан Без Ракави Шпагети Ремен Без Грб Слатки И Топли Фустани Макси Фустани На Плажа Со Висок Струк Смешен Печатен Фустан Женски Леопард Принт V Врат Фенер Ракав Бодикон Фустан Женски 2023 Пролет 2 Парче Тренерка Зимски Долг Ракав Желка Ребрести Врвот И Миди Здолниште Фустан сетови.● Вистинската боја може малку да се разликува преку сликата на веб-страницата поради резолуцијата на компјутерскиот екран, контрастот и др. Clothes [ЛЕСНО ЗА ОДРЖУВАЊЕ] облеката лесно се мие и одржува, не бледне или не се намалува, обезбедувајќи го нејзиниот квалитет и издржливост♥♥♥ -Повод- ♥♥♥♥ Секојдневно носење / секојдневен / дневен изглед / плажа/ на отворено / работа / канцеларија / училиште / дома / дневна / шопинг / шопинг / запознавање / одмор / одмор / забава / матурска / клуб / паб / клубска облека / ноќно излегување / коктел / враќање дома / патување / патување / подароци / подароци / модна фотосесија / улично носење wearthreftre Упатства За Нега - - - therferverzérque чувајте ја облеката во најдобра состојба,машинско перење или рака Измијте го во вода од 30 степени, висат за да се исушат во сенка, забрануваат белење.♦♦♦ -ЗАБЕЛЕШКА-♦♦♦♦ ве Молиме дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) се разликуваат поради рачно мерење.

Детални спецификации