.

Женска Облека Пролет И Лето Плетени Лабави Обични О Вратот Цврста Боја Елек Врвот

Женска Облека Пролет И Лето Плетени Лабави Обични О Вратот Цврста Боја Елек Врвот

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Елек. Кошула 3x Плажа Блузи Широка Врвот База Врвот Плажа Блузи Женска Табела : . Големина : С Биста : 82см/32,28" Должина : 39см/15,35"Големина : М Биста : 86см/33,86" Должина : 40,5 см/15,94"Големина : Л Биста : 90см/35,43" Должина : 42см/16,54"Големина : XL Биста : 96см/37,80" Должина : 43,5 см/17,13" појавување : Обичната модна прикриена блуза за пар со вашите влечки, високи потпетици и капа со обод за Шик изглед 3x врвови женски основни врвни слоеви на сите врвни гардероби од чипка. Облека Нега : Миење Препорачува Со Ладна Вода/Не /Висат Или Линија Сува/Миење Со Како Бои Врвот За Жени Кошули Жените Лабава Бренд Женски Боди Основи Жени Пижами Камизола Со Градник Жени. Одличен Подарок : Убав Подарок За Жени Пријатели Или Семејство Како Подарок За Роденден, Подарок За Меден Месец, Подарок За Годишнина Итн. Тоа Мора Да Биде Вашиот Прв Избор Кога Барате Прикривање. Чипка Лабава Жените Опремени Кошула Прилагодливи Камизола Модни Врвови. Карактеристики : Оваа Покривка За Бикини Е Направена Од Полиестер. Материјалот Е Многу Мек И Удобен. Без Грб Топ Женски Блуза Боди Круг Врвот Атлетски Врвот Жените 2 Мета Камизола.

Детални спецификации