.

Налепницата на г -ѓа Гросман, кора и игра животни од зоолошка градина

Налепницата на г -ѓа Гросман, кора и игра животни од зоолошка градина

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Налепницата на г -ѓа Гросман, кора и игра Зооолошка градина - 24 Реус - Дебели налепници на Винил во Соединетите Држави и табла за игра. Дизајните вклучуваат : птици, мечки, пингвини, мајмуни и многу повеќе. Најголемата налепница мери приближно 1,75 "x 1,13 ". За возраст од 3 и повеќе години. Г -ѓа Гросман е во зоолошката градина - Пили и игра Детска активност поставена со еднократно винил налепници и приказни за приказни - со рачка за складирање и патување - за момчиња и девојчиња на возраст од 3 и повеќе години.

Детални спецификации