.

Нерѓосувачки Челик Полиран Висат Лост Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Нерѓосувачки Челик Полиран Висат Лост Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Нерѓосувачки Челик Полиран Висат Левербек Обетки е еден од најпродаваните предмети за Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со секоја облека. ПРЕКРАСНО ПАКУВАЊЕ ЗА ПОДАРОЦИ : Секој Предмет е внимателно завиткан рачно во прекрасна кутија за подароци што го прави идеален подарок за Семејството (Брачен Другар; Мајка; Мајка; Тато; Татко; Сестра; Ќерка; Син; Баба; итн.) И Пријатели за секоја пригода; Годишнина; Свадби; Родендени; Денот На Вљубените; денот На Мајките; денот на Татковците и секојдневниот!НАЈСОВРЕМЕНА ТЕХНОЛОГИЈА : ние користиме најсовремена технологија поврзана со безвременско искуство и традиционални техники за рачна завршна обработка за да создадеме најдобар Накит!ПРОИЗВОДИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Кај Скајџелерс се опседнуваме со Квалитетот и Занаетчиството! Ние сме доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија со илјадници задоволни клиенти! Горди сме што ви нудиме најквалитетен накит со најниска цена!100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите наши производи се поддржани со 30-дневна политика за Враќање без Проблеми! Купувајте со доверба кога купувате Со Накит. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~3,35 грама Материјал : Основно : Тежина Од Нерѓосувачки Челик У/М : Тип на гмпроизвод : Накит Тип На Накит : Обеткипол : Женскиматеријал : Примарна - Боја : Тип На Бела Обетка : Тежина На Предметот У/М : Гм; Тип На Производ : Накит; Тип На Накит : Обетки; Пол : Женски; Материјал : Примарна - Боја : Бела; Тип На Обетка : КАПКА нерѓосувачки Челик; обетки. Брз И Бесплатен превозот.

Детални спецификации