.

Кошули за киаокати За Жени Обични Блузи Плус Големина Летни Врвови Шорцеви Ракав Печатење В - Вратот Маица Врвови Светло Виолетова

Кошули за киаокати За Жени Обични Блузи Плус Големина Летни Врвови Шорцеви Ракав Печатење В - Вратот Маица Врвови Светло Виолетова

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Кошули За Жени Обични Блузи Плус Големина Летни Врвови Шорцеви Ракав Печатење V - Вратот Маица Блузи Карактеристики : 1.Плус Големина Врвови За Жени; изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.2.Летни Врвови За Жени; многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Тренингот Врвови За Жени; Удобно и пријатно, може да носат личност дома или на работа.4.Женски Врвови Облечени Секојдневно; Овој лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракав : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Големина : Ххххххл Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 156cm/61.42 "Рамо : 67cm/26.38" Ракав : 28.5 cm/11.22 "Должина : 79cm/31.10" Плус Големина Блузи За Жени; Тренингот Врвови За Жени. Летни Врвови За Жени; Женски Врвови Облечени Секојдневни. Надвор Од Врвовите На Рамената За Жени; Женски Врвови. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.

Детални спецификации