.

Премиум Свинско Месо, Костила Де Ломо Де Сердо, Кон Хуесо, 1. - 1. лб Фиока

Премиум Свинско Месо, Костила Де Ломо Де Сердо, Кон Хуесо, 1. - 1. лб Фиока

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Нема ништо како готвење од нула, особено кога започнувате Со Ребра Во Стилот На Свинско Филе, Коска Внатре. Нашето свинско месо е свежо, посно и нежно. Нашето свинско месо е одлично богато со протеини и богато со многу витамини и минерали, вклучувајќи тиамин, цинк, витамин Б12, витамин Б6, ниацин, фосфор и железо. Ги содржи сите девет есенцијални амино киселини неопходни за раст и одржување на вашето тело. Одлично за пржење или печење на скара, нашето свинско месо е вкусен додаток на вашите омилени рецепти. Едноставно гответе и послужете со пире од хлебните и салата за вкусна вечера во неделата. Вклучува едно пакување Ребра Во Стилот На Свинско Филе, Коска Внатре. Едно Пакување Свинско Филе Ребра Земја Стил. Одлично за Скара. Сите природни, минимално обработени свинско месо без вештачки состојки. Производ ОД НАС. Нежна и Сочна.

Детални спецификации