.

Хјундаи Технологија 16GB БРАВО Делукс Клучеви USB 2. Флеш Драјв, Розово Злато

Хјундаи Технологија 16GB БРАВО Делукс Клучеви USB 2. Флеш Драјв, Розово Злато

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Флеш-Уредот има стилска метална обвивка со голем прстен, така што лесно ќе се закачи за вашиот приврзок за клучеви. Големината и преносливоста го прават одличен додаток за вашите тетратки и таблети кои нудат USB порти. Издржливото куќиште е беспрекорно обезбедувајќи губење на парчиња. Многу погодно бидејќи овој мал USB е лесен и може да се носи насекаде! 16гб капацитет. Брзина на читање ДО 10mb/s. До 3mb / s брзина на пишување. 2.0 генерација.

Детални спецификации