.

Детска Лигавче Целокупната-Хикори Лента

Детска Лигавче Целокупната-Хикори Лента

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Пренесете ја традицијата На Клучни Комбинезони За Лигавчиња на следната генерација Со Врвната Лигавче За Новороденчиња Во Целина. Клучот нуди различни бои за момчиња и девојчиња кои сите се мијат за да додадат удобност и мек допир. Прицврстувачките затворачи на половината, закачувањето на ремените за рамо и скриените затворачи за затегнување овозможуваат лесно вклучување, лесно исклучување. Вашето бебе ќе биде во центарот на вниманието додека носи Клучни Лигавчиња! 100% Памучна Ткаенина. Скриени Затворачи За Затегнување. Калај Хардвер. Потсмеваат Засилени Задни Џебови. Двојни Помошни Џебови На Десната Нога. Затворање на копчето На Половината.

Детални спецификации