.

Робот Фабрика Декодер Загатка

Робот Фабрика Декодер Загатка

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Оваа Загатка За Декодирање На Фабриката За Роботи од 100 парчиња од Колажот Petit содржи живописни илустрации со тематика на просторот и вклучува две маски за роботи за декодирање за откривање скриени пораки и предмети во завршената загатка. Печатени со нетоксични мастила. Возраст 4yrs+. Пакувањето вклучува француски, шпански, германски и италијански преводи. Робот Фабрика Декодер Загатка (Други).

Детални спецификации