.

Кели Сафари ТСР 235 85Р П Гума Одговара: Форд Ф - Супер Должност Кралот Ранч, 1999 - Форд Ф - Супер Должност Ларијат

Кели Сафари ТСР 235 85Р П Гума Одговара: Форд Ф - Супер Должност Кралот Ранч, 1999 - Форд Ф - Супер Должност Ларијат

DEN 3135.84

Од стока
Во магацинот

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.КЕЛИ САФАРИ TSRFEARTES И Придобивкисите временски тракциисамо-чистење на шарата дизајн на шарите влечење на теренот намалено ниво на бучава од патиштата заштитник преглед кели САФАРИ TSR е гума за сите терени во текот на сезоната произведена за лесни возила со камиони.(повеќе..) Големина : 235/85Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Детални спецификации