.

Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Одговара изберете: 1998 - ТОЈОТА АВАЛОН, 1999-LEXUS RX

Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Одговара изберете: 1998 - ТОЈОТА АВАЛОН, 1999-LEXUS RX

DEN 1793.92

Од стока
Во магацинот

А1 Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П/Н : 19-1975 Кардоне Кочница Дебеломер, #19-1975 Одговара Изберете : 1998-2004 ТОЈОТА АВАЛОН 1999-2001 ЛЕКСУС РХ 1997-2001 ТОЈОТА КАМРИ 6 Цил 3 Л 1997-2001 ЛЕКСУС ЕС 1999-2003 ТОЈОТА КАМРИ СОЛАРА И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Детални спецификации