.

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Рашири Твил Директно Нога Панталони, Големини 4 - & Плус

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Рашири Твил Директно Нога Панталони, Големини 4 - & Плус

DEN 210.88

Од стока
Во магацинот

Свиткајте го вашиот уникатен стил со Пар Панталони со исправени Нозе на францускиот Тост! Оваа панталона е совршена за секој студент во движење; изработена е од удобна и издржлива ткаенина од памучна мешавина и тие имаат прилагодлив струк, така што вашите омилени панталони можат да растат со вас. Оваа панталона има и функционални предни и задни џебови, јамки за ремени и затворање на куката и очите на појасот. Памучна Мешавина Твил. 98% Памук, 2% Еластан. Истегнете Се, Удобност Што Трае. Засилени Колена За Напојување на споеви за дополнителна сила. Прилагодлив Струк, Најдобро Одговара И Простор За Нивно Растење. Скриена Кука И Затворање На Очите Со Патент И Декоративно Копче За Рог. Функционални Џебови За Сечење. Задни Џебови. Функционални Појас Јамки. Четкана Завршница. Машина За Перење. Увезени.

Детални спецификации