.

Мајмун Алатка Група 60-Заб Кк Порака Солза Крцкалка, 1 2 Д-р ,A

Мајмун Алатка Група 60-Заб Кк Порака Солза Крцкалка, 1 2 Д-р ,A

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Полумесечините се произведуваат од легиран челик за зголемена цврстина и издржливост за сите работни места – автомобилска, индустриска и домашна употреба. Крцкачите имаат светла, целосна полска хромирана завршница која се спротивставува на ' рѓа и корозија. Тие се достапни во бројни стилови, вклучувајќи : солза со целосна рачка за лак, солза со рачка со двоен материјал, рото глава со рачка со двоен материјал, флексибилна глава и тврдоглави рачки. Исто така достапни во 1/4 до 3/4 Во. големини на возење, постои стил на полумесечина за секоја работа! Солза главата за подобрен пристап. 60 заб брои за 6 степен замав лак. Крестолој легиран челик за цврстина и издржливост.

Детални спецификации