.

Mга Менс Панталони Стп Кожа Три Поени Шорцеви Обични Слаби Модни Панталони

Mга Менс Панталони Стп Кожа Три Поени Шорцеви Обични Слаби Модни Панталони

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Големина : М Половината : 68см/26.77" Колк : 96см/37.80" Должина : 31см/12.20" Големина : Л Половината : 72см/28.35" Колк : 100см/39.37" Должина : 33см/12.99" Големина : XL Половината : 76см/29.92" Колк : 104см/40.94" Должина : 35см/13,78" големина : ххл Половината : 80см/31,50" Колк : 108см/42,52" Должина : 37см/14,57" големина : хххл половината : 84см/33,07" колк : 112см/44,09" Должина : 38см/14,96" машки Шорцеви со Три точки стп имитација На Кожни Шевови Мотоцикл Кожни Панталони Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не само што се толку удобни, туку и совршени За Летното сметање на времето! 3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, борба, товар, спорт, на отворено, качување 4.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и ставање сопствени предмети (мобилен телефон, паричник, клуч) 5.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно царство информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Мажи Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,тренинг, Материјал : Стп Тип На Шема : Чист Стил На Боја : Стил На Сафари Украсете : Ниту Една Верзија : Редовно Миење : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Стп Вештачка Кожа Три Точки шорцеви. мажите панталони секојдневен слаби модни фармерки тенок одговара панталони. Машки Патнички Панталони Класичен-Фит, Опуштена Права Нога. Празнични Дневни Панталони, Лето,Сонце,плажа,релаксирачки панталони,безondство, ова е патот до одмор. прилики : отворено секојдневен, џогер, пешачење, тактички, работа. ПРИЛИКА : Совршен За активности на отворено, кошаркарски тренинзи, фудбалски тренинзи, тенис, утринско и ноќно џогирање,возење велосипед,качување итн. Нацртајте-кабел прилагодлив на еластична половината, исто така, може да се користи во секојдневен. Мажи џогери Панталони Спортски Панталони Тренингот Песна Панталони Атлетски Секојдневен Спорт Панталони Теретана Трчање Со Длабоки Џебови. Машки Панталони Товарни Џогери Панталони За Суи Обични Панталони Тенок Фит Чино Панталони со Џебови. Мажи Џогери Карго Панталони Пешачење Отворено Рекреација Панталони Твил Фитнес Песна Џогирање Панталони Повик Панталони. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2.3170 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат.

Детални спецификации