.

Аркрајт Кабо Плажа Крпи-Голем Рингспун Памук Базен пешкир-во. - Сива И Зелена

Аркрајт Кабо Плажа Крпи-Голем Рингспун Памук Базен пешкир-во. - Сива И Зелена

DEN 879.84

Од стока
Во магацинот

Доживејте ја крајната удобност и стил со Крпи За Плажа Аркрајт Кабо. Изработени од 100% памук со прстен, овие крпи се со највисок квалитет, обезбедувајќи меко, абсорбента и искуство со брзо сушење. Памукот обоен со предиво што се користи во овие крпи гарантира дека живописните ленти од кабана нема лесно да исчезнат. Мерејќи дарежливи 30 х 70 инчи, овие преголеми крпи за базен обезбедуваат голема покриеност и експанзивна површина за брзо и ефикасно сушење. Нивната голема големина ги прави разноврсни, бидејќи може да се користат како навлаки за лежалки или екстра големи крпи за капење. Крпите Кабо Кабана се достапни во различни волшебни комбинации на бои. Овие крпи сигурно ќе дадат изјава со бела основна боја и наизменични ленти од кабана во седум живописни бои. Светлите и уникатни комбинации на бои ќе ве издвојат од толпата, без разлика дали на плажа, покрај базен или во одморалиште. Овие крпи не само што се визуелно привлечни, туку се и многу функционални. Висококвалитетната памучна конструкција обезбедува оптимална апсорпција, додека својствата за брзо сушење ве одржуваат удобни и суви. Подигнете го вашето искуство на плажа и базен со Крпи За Плажа Аркрајт Кабо. Комбинирајќи го квалитетот, стилот и функционалноста, овие крпи се задолжителни за секој што бара совршена мешавина на удобност и мода. КВАЛИТЕТЕН ТЕРИ ПЕШКИР : Изработен од 20 Двојно 100% памук со прстен, овие крпи се меки, абсорбента и брзо сушење. Нашите крпи За базен Во Кабана се ткаени со памук обоен во предиво, така што нема брзо да исчезнат. ЖИВОПИСНИ КОМБИНАЦИИ на БОИ : Крпите Кабо Кабана имаат бела основна боја со седум живописни опции за ленти од кабана. Издвојте се на плажа, базен или одморалиште. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА : Првично дизајнирани за хотелски базени, овие крпи од кабана со пруги се совршени за дома, хотели, одморалишта, изнајмувања за одмор, спортски сали и бањи.

Детални спецификации