.

С. Поло Асн. Машки Хартфорд Рамни Предни Шорцеви

С. Поло Асн. Машки Хартфорд Рамни Предни Шорцеви

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Дајте ладна, чиста завршница на вашиот изглед Со Американскиот Поло Асн.На Хартфорд Рамни Предни Шорцеви. Одликувајќи се со тенок фит, овие шорцеви се изработени со допир на истегнување за удобно, целодневно вклопување. Спарете ги со маичка за изглед достоен за викенд или предно копче за секојдневен стил со лак. Материјал : 98% Памук/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина 32. Одговара : Тенок. Пораст : Среден пораст. Затворање : затворање На Копчето со патент мува. Џебови : два странични џебови; два задни џебови. Карактеристики : јамки за Ремени; истегнете ја ткаенината за удобност. Машки Хартфорд Рамни Предни Шорцеви Од Сад Поло Асн.

Детални спецификации