.

Богатствата НА каролина Ck5795fc Сфин Дизајн Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, 1 2, разнобојни

Богатствата НА каролина Ck5795fc Сфин Дизајн Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, 1 2, разнобојни

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Богатствата НА каролина Ck5795fc Sphynx Дизајн2 Cat Љубов Пена Подлога Сет од 4, 3 1/2 x 3 1/2, Мултиколирана Пена Подлога Сет од 4 кој раса специфични Сфинкс уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на Денот на Вљубените со овој декоративен комплет за Подлога за денот на Вљубените. Овој Комплет од 4 Пени е од колекцијата Богатства На Каролина Љубовта е. Плоштад Уметнички Дела Пена Подлога во собата на четири подлоги. Секоја со димензии 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен со уметнички дела во целосна боја и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собир. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови, извадете го и легнете рамно за да се исуши. Дизајнот нема да излезе. Направено од истиот материјал што го користиме за нашите влошки за глувци. Материјалот е отпорен на топлина. Совршен за ладни или топли пијалоци. Кафе или чај. Овој комплет За Подметнување е од категоријата производи На Мачки На Каролина. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови.

Детални спецификации