.

Raybestos Сопирачки Диск Сопирачка РАМПА P N: EHT843H Одговара изберете: 2001-ФОРД БЕГСТВО, 2001-MAZDA ПОЧИТ

Raybestos Сопирачки Диск Сопирачка РАМПА P N: EHT843H Одговара изберете: 2001-ФОРД БЕГСТВО, 2001-MAZDA ПОЧИТ

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за сопирачки. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, совпаѓања или надминува ое форма, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се осигура дека добивате висококвалитетен и сигурен производ. КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ За СОПИРАЧКИ Одговара : 2005-2007 ФОРД БЕГСТВО 6 Цил 3 Л 2001-2004 ФОРД БЕГСТВО 2001-2006 МАЗДА ПОЧИТ 2005-2007 МЕРКУР МОРНАР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации