.

Небесни Зачини Празник Джинджифилово Без Кофеин Зачин Билни Кесички Чај, Брои

Небесни Зачини Празник Джинджифилово Без Кофеин Зачин Билни Кесички Чај, Брои

DEN 239.36

Од стока
Во магацинот

Небесни Зачини Зачин Од Джинджифилово Билен Чај е совршен начин за опуштање и опуштање по долг ден. Нашиот чај без кофеин и глутен се меша со цимет и ѓумбир за вкус кој потсетува на празниците. Ги мешаме нашите чаеви користејќи ги најдобрите достапни билки, чаеви, зачини и ботанички производи и со љубов ги пакуваме во привлечни, внимателни кутии кои навистина ја претставуваат добрината што се наоѓа внатре.Небесни Зачини Празник Кофеин-Слободен Джинджифилово Зачин Билни Чај Кеси, 18 Брои еден 18 брои кутија На Небесните Зачини Одмор Кофеин-Слободен Джинджифилово Зачин Билни Чај Кеси. Празнична мешавина со цимет и ѓумбир. Сертифициран Без Глутен. Не-Гмо Проектот Потврди. Кофеин Слободен.

Детални спецификации