.

ACDelco GM Оригинални Делови Пумпа За Вода Излез Собранието Со Термостат 15-11125

ACDelco GM Оригинални Делови Пумпа За Вода Излез Собранието Со Термостат 15-11125

DEN 654.88

Од стока
Во магацинот

Акделко Гм Оригинална Опрема Термостат За Течноста За Ладење На Моторот Се користат Во Некои марки и модели. Куќиштето го држи термостатот и е точка за поврзување на влезот или излезот на цревото на радијаторот, а може да вклучува и порти за сензори или прекинувачи. Овие оригинални куќишта за термостат за течноста за ладење на моторот се замени препорачани ОД ГМ за оригиналните компоненти на вашето возило и се произведени за да одговараат на вашето гм возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Излез На Пумпа за вода Собрание со Термостат. Термостат Домување. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Пластика.

Детални спецификации