.

Центрични Делови 150. Кочница Црево Одговара изберете: 1998 - ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР, 1998-ГМЦ ЏИМИ

Центрични Делови 150. Кочница Црево Одговара изберете: 1998 - ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР, 1998-ГМЦ ЏИМИ

DEN 1685.60

Од стока
Во магацинот

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Ги Исполни Или Надмине Спецификациите НА ОЕМ За Долготрајна Услуга И Дизајнирано Да Биде Директна Замена На Оригиналното Црево За Лесно Замена На Проблеми Локација : Хидраулично Црево На Предната Сопирачка Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1998-2000 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1998-2000 ГМЦ ЏИМИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации