.

Бадем Радост Кокос И Бадем Чоколадо Снек Големина, Ноќта На Вештерките Бонбони Барови Џамбо Торба, 20. оз

Бадем Радост Кокос И Бадем Чоколадо Снек Големина, Ноќта На Вештерките Бонбони Барови Џамбо Торба, 20. оз

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Ноќта на вештерките може да биде време за трикови, но кога ќе одвиткате бадем РАДОСТ кокос и бадем чоколадо бонбони бар, ќе добиете ништо друго освен вкусен, слатка лекување. Резервирајте ги вашите чинии за бонбони со трик или лекување со овие бонбони со големина на закуска и прикажете ги на масата за десерти за време на забави со костими и филмски ноќи. Секој ќе сака да посегнува по тропските бонбони, дури и во најстрашните ноќи. Можете дури и еден-до вашиот јадење Ноќта на Вештерките занаети со додавање на овие бадеми, кокос и чоколадо барови на различни рецепти. Создадете забавни занаети или исецкајте неколку решетки и додајте ги во вашите омилени рецепти за пусти или колачиња. Во текот на целата сезона, можете да чувате и торба со бадеми радосни бонбони во работната маса и кујнската оставата, чајната кујна за моменти кога ви треба слатко, кокосово уживање. Овие бонбони без кошер и глутен ќе ги насмеат сите за време на трикот или лекувањето На Ноќта на Вештерките, филмските ноќи, роденденските прослави и секој момент помеѓу нив. Содржи една (1) џамбо торба од џамбо од 20,1 унца БАДЕМОВО РАДОСТ Кокос И Бадемово Чоколадо Со Големина На Бонбони. Поминете околу овие бонбони од кокосово чоколадо за прослави На Ноќта на Вештерките и есенски свечености од секаков вид. Сертифициран кошер, без глутен снек-големина БАДЕМ РАДОСТ бонбони барови поединечно завиткани во празнична ноќта на Вештерките торба. Одвиткајте бонбони ОД РАДОСТ ОД БАДЕМ за време на фудбалските игри во недела навечер, пензионерски забави, паузи за ручек и прослави на роденден. Прикажете кокосови задоволства покриени со чоколадо во садот за бонбони За Ноќта на Вештерките за трикови или третирачи и гости на забави за костими за уживање во ноќта на Ноќта на Вештерките. Создадете вкусни занаети за Јадење За Ноќта на Вештерките и десерти направени со бадемово РАДОСТ чоколадни бонбони за изненадување од кокос.

Детални спецификации