.

Арканзас Држава Малтешки Крст Во Облик Налепница Налепница-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО сад-пожарникар депт пожарникар прв одговор симбол на зашти?

Арканзас Држава Малтешки Крст Во Облик Налепница Налепница-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО сад-пожарникар депт пожарникар

DEN 143.04

Од стока
Во магацинот

Гордо Направени во САД. Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтини имитации кои подложни на елементи и што е најважно директна сончева светлина! Овие налепници нема да исчезнат, ќе станат црни пукнатини или кора многу години. Дефинитивно не сме најевтиното решение, но произведуваме налепници со највисок квалитет кои не само што се отпорни на временски услови, туку ќе траат 5-7 години во надворешна средина. Налепниците се направени од премиум самолеплив винил и ќе се придржуваат до речиси се, како традиционална налепница за браник. Тие се дигитално отпечатени со помош на врвен јапонски дигитален печатач Со ЕКО-Растворувач Од Роланд, кој има срце и на околината и на печатењето. Покрај тоа, овие налепници се УВ ламинирани за да им дадат дополнителна цврстина и долговечност. Гарантирано задоволство. Произведено во САД. УВ ламинат правејќи налепници водоотпорни и додавајќи дополнително ниво на издржливост. Дигитално печатени со Користење На Greenguard Злато сертифициран TR2 Мастило (CMYK) во комбинација со нова Вистинска Богата Боја 3 што резултира со исклучителен квалитет на бојата. За инструкции и детали за инсталација, погледнете ги дополнителните слики.

Детални спецификации