.

Кцмгмг Меки Дуксери За Жени Џеб Со Долги Ракави Женски Дуксер Со Туника Пуловер Кошула Со Качулка Женска Фестивалска Облека Со Цврста Боја За Жени Виолетова М

Кцмгмг Меки Дуксери За Жени Џеб Со Долги Ракави Женски Дуксер Со Туника Пуловер Кошула Со Качулка Женска Фестивалска Облека

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 116cm/45.67" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 72cm/28.35"Големина : L Биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 67см/26.38" должина : 74см/29.13"големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 53см/20.87" ракав : 69см/27.17" должина : 76см/29.92"големина : 2xl биста : 138см/54.33" рамо : 54см/21.26" ракав : 71см/27.95" должина : 78см/30.71"големина : 3хл Биста : 148см/58.27" рамо : 55см/21.65" ракав : 73см/28.74" должина : 80см/31.50"3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Сезона : Women и зима1пц Женски Врвни Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери со Долги Ракави Со Еднобојни Врвни Дуксери2. Кул е за носење.Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење : Одговара на големината стил : Секојдневен, Моден Пол : Женска Дебелина : Стандардна Должина На Ракавот : материјал со долги Ракави : полиестер4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!1. Изработен е од материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.Повод : Дома, Секојдневно Тренингот Дуксер Дуксер Лесни Жени Плус Големина Пуловер Блуза Облека Жени Симпатична Облека Дуксери За Жени Плус Големина Женски Модни Дуксери Женски Плус Големина Пуловер Фестивал Облека За Жени Теретана облека за Жени. Дуксер За Жени 2023 Женски Преголеми Качулки Женски Зимски Пуловер Плус Големина Облека За Жени Секојдневни Работни Облеки За Жени Дуксери За Жени Дуксери Жени Трендовски Пуловери За Жени И2к Облека Паѓаат Облека за Жени. Женски Дуксер Жени Плус Големина Дуксери Плус Големина Пуловер Жени Женска Облека Симпатична Облека За Тинејџерки Моден Дуксер Жени Дуксери Жени Секси Жени Пуловер Врвови Облека За Патување Жени Симпатична Облека За Жени. Дуксери За Плус Големина Женски Обични Дуксери Лесни Пуловер Жени Женски Тренинг Облека Секојдневна Работа Облека За Жени Слатки Дуксери За Жени Плус Големина Преголеми Дуксери За Жени Плус Големина Пуловер Кошули За Женска Облека Женски Девојки облека. Дуксер За Жени 2023 Гроздобер Дуксери Пуловер Женски Блузи Бохо Облека За Жени Тренинг Облека За Жени Женски Дуксер Плус Дуксер Фустан За Жени Плус Големина Преголем Пуловер Жени Плус Големина Облека За Жени Облека за Тинејџерки.

Детални спецификации