.

Играчкасмешен Двор Акрилна Кристал Дијамантска Лента За Свадба, Роденденски Украси

Играчкасмешен Двор Акрилна Кристал Дијамантска Лента За Свадба, Роденденски Украси

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.Совети : Ве Молиме разговарајте ако имате какви било прашања.Брза испорака.Подготвени акции.Мек и удобен материјал.10 Двор 1 Ролна 8 Ред Акрилна Дијамантска Лента Од Кристал За Свадбени Колачи, Украси За Роденден, Настани За Туширање За Бебиња, Проекти За Уметност и Занаетчиство Карактеристика : Големина : ролна со лента од Кристал 8 Ред ( 1,6 инчи х 10 јарди ). Материјал : Пластика/ПП. Овие кристални ленти не се вистински кристали, тоа е направено само за да изгледа како дијамант под светлината. Пакетот вклучува : 1 ролна 8 Ред 10 Двор Кристал панделки. Можете да исечете занаети обвивка за блинг до должината што ви треба со едноставни ножици за домаќинство. Акрилна дијамантска лента од кристал совршена за свадбени букети, маси, свеќи, вазни, штандови за торти, столови и друг специјален декор за настани за да обезбеди вистински дијамантски изглед. Пакетот содржи : 1кристална Лента Удобен и сигурен. Убава и кул. Лесен за употреба. Повеќето се користат во куќата. Едноставно и практично.

Детални спецификации