.

Кофа За Складирање Корпа За Складирање Контејнер За Складирање Практична Корпа За Складирање

Кофа За Складирање Корпа За Складирање Контејнер За Складирање Практична Корпа За Складирање

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Опис. Ова е едноставна и прекрасна корпа за складирање. Вистинската големина и алатка ви овозможува да ги организирате вашите книги, играчки, тоалети и други предмети според вашите потреби. Совршен за организирање и сортирање personal предмети за вас. Карактеристики. - Боја : Сива и Бела. - Материјал : Памучно Јаже. - Големина : Околу 29х20х14см/11, 40Х7, 86Х5, 50инч. - Изработен од материјал за долго време и издржлива употреба. - Совршен за организирање и сортирање personal предмети за вас. - Продавница за мали играчки, пелени, секојдневни предмети. - Уникатен дизајн, едноставен и елегантен. - Направете го вашиот дом почист и поедноставете го вашиот живот. Изработени од материјал за долго време и издржлива употреба. Совршен за организирање и сортирање personal предмети за вас. Продавница за мали играчки, пелени, секојдневни предмети. Уникатен дизајн, едноставен и елегантен. Направете го вашиот дом почист и поедноставете го вашиот живот.

Детални спецификации