.

Бидете Бестрашни Маица Силна Кошула Мотивациона Маица Инспиративни Кошули Женска Вера Врвно Зајакнување Подарок Авантурист Маица

Бидете Бестрашни Маица Силна Кошула Мотивациона Маица Инспиративни Кошули Женска Вера Врвно Зајакнување Подарок Авантурист Маица

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

4.2 мл. 52/48 Воздушен Волумен чешлан и памук/полиестер (значи дека е навистина мек!) Големина на тунисекс што не е кутија-ве Молиме размислете за големината надолуТЕКСТРА МЕК загаден материјал tgrat ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ : Оваа Кошула Е Најдобриот Подарок за себе или За Вашата Баба, Мајка, Тетка, Сестра На Денот на Мајката, Денот на Бабата и Дедото, Роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ и многу повеќе.Испратени ОД САД. Мотивациона Маица Тренингот Кошула Одмор Авантура Позитивност Инспиративни Бестрашен Истражуваат Зајакнување Феминистички Божиќ Подароци Унисекс Возрасни Облека Блузи И Маици Маици Супер мек памук. Унисекс одговара. Бела + Платно Маица.

Детални спецификации