.

Плус Големина Фустани За Жени Дозвола Денот На Независноста Жените Лето Секси Повик Бохо Екипажот Краток Ракав Круг-Деколте Печати Плажа Мини Фустан

Плус Големина Фустани За Жени Дозвола Денот На Независноста Жените Лето Секси Повик Бохо Екипажот Краток Ракав Круг-Деколте

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Жените Лето Секси V деколте макси фустан е направен од убав Лесен полиестерски материјал,кој прекрасно тече со телото. Во согласност со оваа сексуалност, фустаните со цврсти бои за жени 2023 година се 100% одговараат за вас. можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во стилот за време на процесот на носење. Ова зависи од други физички променливи како што се типот на телото на поединецот, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. < Бр > Карактеристики : < бр > изработен е од висококвалитетен материјал и доволно издржлив за да се вклопи во вашиот секојдневен живот. стилскиот и секси дизајн ве прави попривлечни и поубави. < бр > одличен подарок за вашата сакана или за себе. < Бр > Информации : < бр > Сезона : Пролет, лето, fall < бр > Пол : Женски < бр > Повод : дневно < бр > Материјал : Полиестер < бр > Стил : стилски, секси, елегантен, секојдневен < Бр > Фит : Фит < бр > метод На Перење : ладно миење Раце, виси или суво на линија. < бр> содржина На Пакетот : < бр>1167 здолниште ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : В Врат Елегантен Елегантен Фустан За Жени/Цветен Принт Краток Фустан За Жени/Долги Здолништа/ Фустан За Лулашки За Жени/Мини Фустан Со Кратки Ракави За Жени/Фустан Со Висок Струк А-Линија За Жени/Фустан Со Нивоа И Одблесок За Жени/Долги Здолништа за Жени/Долги здолништа за жени / Секојдневен Фустан на Плажа За Жени/Фустан За Забави За Жени/Фустан За Возбуда За Жени. УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Женски Фустани Карактеристики Во Шик Цветни Печати, Трендовски Модел Никогаш Надвор од Мода. Класичниот V Вратот Може Да Се Носат Како Надвор Рамо Стил. Го Истакнува Вашето Шармантно Деколте, Покажува Поелегантно И Елегантно. Деталите За Возбуда Прават Краткиот Фустан Да Изгледа Повеќе Замав И Шик. Овој Фустан Дизајниран Со Слој, Додава Чувство На Секси И Сладост. Одговарајте На Вашето Тело, Бидете Задоволни. ШИК ДОЛГ ФУСТАН ! Фустанот За Вратот V Може Да Се Спари Со Високи Потпетици, Сандали За Да Создаде Ласкав И Стилски Изглед. Жените Замав А-Линија Фустан Е Убав Избор За Секојдневно, Партија, Патување, Одмор, Плажа, Одмор, Датира, Работа И Други Прилики Во Лето. Повод : долгиот макси фустан погоден за каузална, пролет, лето, плажа, работа, вечера, пикник, меден месец, одмор, професии, канцеларија, забава, клуб, фотосесија, ноќно излегување, црква итн. Натпревари : Носете го овој женски долг фустан со вашиот омилен ѓердан, потпетиците и чантата се совршено прилагодени . Задолжителни предмети во вашата гардероба! совршено се вклопуваат . Задолжителни предмети во вашата гардероба!. Нега На Облека : Машина За Перење, Предлог За Рачно Перење.

Детални спецификации