.

Колиша Fall Миди Фустан Во Етнички Стил За Жени Секојдневни Бохо Фустани Со Долги Ракави Цветен Принт Боемски Долги Фустани Со Џебови

Колиша Fall Миди Фустан Во Етнички Стил За Жени Секојдневни Бохо Фустани Со Долги Ракави Цветен Принт Боемски Долги Фустани

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жени Плус Големина Бохо Долги Фустаниumn Секојдневен Лабав Фустан Со Туника На Екипажот Со Долги Ракави Со Џебови. Тип На Шема : Печатење Во Етнички Стил . Боја : Сива, Сина, Езеро Сина, Темно Црвена, Темно Сива, Каки, Цвет (Опционално). Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 80%Полиестер, 20% Спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Фустан : Средно Долго. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Фустан со долги ракави кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина, истегнување и богат материјал за дополнителна удобност. 2. Носете го овој фустан за секоја пригода, работа, бизнис или секојдневно што дава опуштено вклопување. Суштински фустан за секоја пригода. 3. Модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата. 4. Едноставен, разноврсен дизајн го прави овој фустан совршен за секојдневно. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Материјал : Боемскиот фустан е изработен од 80%Полиестер и 20% Спандекс, мек и удобен,костум за лето иumn. Карактеристики : Етнички стил дизајниран со вратот на екипажот, долг ракав, џебови, миди должина. Прилики : гроздобер печатен бохо фустан е костум за есенски одмор на плажа, шопинг, запознавање, свадба, училиште, канцеларија, коктел, враќање дома, забава, матурска и дневна облека, многу ласкави и прекрасни. Натпревар : бохо миди фустанот лесно се комбинира со сандали, влечки, високи потпетици, течен страничен сплит фустан костум за жени,тинејџерки, јуниори, тоа е совршен подарок за вашите пријатели, сопруга или ќерки,кои сигурно ќе бидат ласкави. Вовед во перење : Рачно Перење Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете Ја Линијата. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. табелата со генерички големини не е нашата големина.

Детални спецификации