.

Хавајски Кошули За Мажи Кратки Ракави Обични Машки Кошули За Печатење, Големини100-8XL

Хавајски Кошули За Мажи Кратки Ракави Обични Машки Кошули За Печатење, Големини100-8XL

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Машка хавајска кошула е идеална кошула за топло лето и сончеви денови! Удобната мрежеста ткаенина од Пеперутка е супер мека одлична за пролетните и летните месеци!. Тип : Мажи Кошула Блузи. Сезона : Пролет / Лето . Пол : Мажи, Момчиња. Материјал : пеперутка мрежа ткаенина . Должина на ракавот : Краток Ракав. Големина : големина На Деца, големина на возрасни, преголема големина, умерена големина. Тип на шема : 3Д Принт. Одговара : Одговара на големината. Карактеристики : со џебови. Дебелина : Стандард. Стил : Мода,Секојдневен. Прилики : Отворено, Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Содржина на пакетот : 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени). Опис на материјалот : дише, нежен и стилски, видлив и мек, тактилен и свиленкаст. Ефект на горниот дел од телото : фината изработка, дизајнот игра добар декоративен ефект врз силуетата на облеката, едноставниот дизајн на манжетната, носењето удобно, лабаво. ☁ ☁ Одлично вклопување и изглед фустан кошула whether без разлика дали ја носите оваа живописна кошула на работа или на плажа сонце, кога ќе се сретнете со колегите, клиентите ,туристите или дури и дамите, ќе добиете тони комплименти. Користи светли јасни бои, мек И Удобен Материјал Оваа Стилска кошула со копчиња, свиленкаста, мала тежина, не е проѕирна,не ви треба долна кошула,така што ќе можете да останете удобни и ладни на работа/дома цело време. ☁ ☁ Совршен Подарок за денот на таткото тоа е исто така погодна за голем тинејџер момче или жени, сопруг,син,татко,дечко. И оваа блуза со 3д принт е одлична за летни одмори како камп,луау,круз,сан бич,езеро,забава во базен и др. ☁ ☁Совршена верзија дизајнот со Опуштено вклопување е совршен за удобен и секојдневен изглед, а 4-насочната ткаенина за истегнување овозможува максимална удобност и леснотија на движење. в. . Достапни се различни големини, од деца до возрасни со плус големина. удобно за носење. Хавајски кошули,погодни за разни секојдневни прилики : Забава,Плажа,патување,Одмор,Сума.

Детални спецификации