.

Стрип Филм - Темниот Витез - Бетмен Со Ѕиден Постер На Батаранг, 22.375 34

Стрип Филм - Темниот Витез - Бетмен Со Ѕиден Постер На Батаранг, 22.375 34

DEN 206.08

Од стока
Во магацинот

Осветлете ја секоја просторија со Овој ФИЛМ ЗА СТРИПОВИ Во ДК - Темниот Витез - Бетмен со Ѕиден Постер На Батаранг. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународен ДЦ Стрип Филм-Темниот Витез-Бетмен Со Батаранг Ѕид Постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Детални спецификации