.

Монтесори Играчки Редење Градежни Блокови Загатка Игра, Сортирање Вештина Развивање Интелигенција Игра За Годишниот Деца Риба

Монтесори Играчки Редење Градежни Блокови Загатка Игра, Сортирање Вештина Развивање Интелигенција Игра За Годишниот Деца Риба

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Монтесори Играчки Редење Градежни Блокови Загатка Игра, Сортирање Вештина Развивање На Интелигенција Игра за 1 2 3 4 5 Годишниот Деца Риба. : Градежни блокови за животни за момчиња девојчиња деца, шарени играчки за редење наменети за деца.Дрвените блокови од животни можат да помогнат во обуката на концентрацијата на децата, вештините за размислување, практичните вештини и да ги подобрат вештините за учење на децата. : Комплетите за градежни блокови за животни можат да ја перцепираат бојата, да привлечат око и шарениот блок дизајн може да го збогати нивното знаење за бојата.Дрвени Блокови беа направени од еколошки издржлив материјал. : Животинските дрвени блокови би можеле да бидат идеални подароци за мали деца девојчиња момчиња на возраст од 3~7 години. Ова може да биде добар подарок За божиќна забава за роденден, исто така и за полнење порибување, уживајте со вашите деца.Дрвени Редење Балансирање Блок Загатка Игра. Предучилишна Монтесори Едукативни Редење Играчки. Деца Сортирање Вештина Развивање Интелигенција Игра. Момчиња Девојки Учење Едукативни Играчки Роденден Играчки. Деца МАТИЧНИ Сензорни Играчка Парична Казна Моторни Училница Подарок. [Детски пријателски Материјал Градежни Блокови Сет] : Дрвени Блокови беа направени од еколошки издржлив материјал. [Монтесори Градежна Играчка Со Забава] : комплетите за градежни блокови за Животни можат да ја перцепираат бојата, да привлечат око и шарениот блок дизајн може да го збогати нивното знаење за бојата. [Подароци За Возраст Од 3~7] : Дрвени Блокови од Животни би можеле да бидат идеални подароци за мали деца девојчиња момчиња на возраст од 3~7 години. Ова може да биде добар подарок За божиќна забава за роденден, исто така и за полнење порибување, уживајте со вашите деца. [ Градежни Блокови за животни] : градежни блокови За Животни за момчиња девојчиња деца, шарени играчки за редење наменети за деца. [Креативни Вештини За Рано Стебло] : Дрвените Блокови од Животни можат да помогнат во обуката на концентрацијата на децата, вештините за размислување, практичните вештини и да ги подобрат вештините за учење на децата. Спецификација : Материјал : Табела Со Дрвена Големина : 19cmx12cm/7. 48nch4, 72nchpackage Вклучува : 1 Сет Montessori Образовни Редење Toys Note : 1.Ова не е играчка за новороденчиња, ве молиме одземете од децата за да избегнете јадење.2.Ве молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Детални спецификации