.

Гаќи За Жени Г Гаќи Печатени Гаќи Т Гаќи За Грб Удобност Мек Низок Пораст

Гаќи За Жени Г Гаќи Печатени Гаќи Т Гаќи За Грб Удобност Мек Низок Пораст

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Специјален печатен дизајн Со низок пораст на т-назад. л изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!. л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л долна облека за дами е многу привлечна и жешка за привлекување внимание од вашиот љубовник,забавувајте се со овој флертувачки комплет. Л Погоден За секојдневно/секојдневно / &носење клуб.Големина шема : . Големина : С Половината : 43-51см/16,93-20,08" Должина : 33см/12,99"Големина : М Половината : 45-53см/17,72-20,87" Должина : 35см/13,78"Големина : Л Половината : 47-55см/18,50-21,65" Должина : 37см/14,57"Големина : XL Половината : 49-57см/19.29-22.44" должина : 39см/15.35"големина : ххл половината : 51-58см/20.08-22.83" должина : 41см/16.14" Беспрекорна Цврста боја Женски Гаќи. гаќи за жени мека удобност женска долна облека. Женски Секојдневни Гаќички : пот-фитил, трендовски гаќички за сите сезони, можете да ги носите цел ден без непријатност. Уникатен дизајн, прекрасна боја, Добар избор за подароци за жени или девојки. Растегливиот дизајн на дамски гаќи за долна облека го прави многу одличен како долгорочно носење за процесот на јога, трчање, сквотови и други тренинзи. Ќе биде одлично за хеланки, фармерки, фустани, здолниште, пешачење и свечени настани. Без лизгање и без возење нагоре. Подарок : идеја За Подарок за вашите женски пријатели/мајка/Баба. Добро за под фустани, фармерки со висок струк и хеланки.Погоден за сите прилики, Специјално погоден за забави. Тоа може да се носи удобно под сите тимови.

Детални спецификации