.

Дозвола Летни Фустани За Жени Цветни Круг Деколте А-Линија Коленото Должина Темперамент Одмор Краток Ракав Фустан Сина XL

Дозвола Летни Фустани За Жени Цветни Круг Деколте А-Линија Коленото Должина Темперамент Одмор Краток Ракав Фустан Сина XL

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Со Кратки Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Должина На Коленото-Стил На Вратот На Облеката : Тркалезно Деколте-Стил На Облекување : А-Линија-Шема : Цветна-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 6 Биста : 96см/37,80" Ракав : 25см/9,84" Половината : 97см/38,19" Должина : 99см/38,9" Колк : 100см/39,37" Големина : М САД : 6 БИСТА : 101см/39,76" Ракав : 26см/10,24" Половината : 102СМ/40.16" ДОЛЖИНА : 100см/39.4" колк : 104см/40.94" големина : л Сад : 8 биста : 106см/41.73" ракав : 27см/10.63" половината : 107см/42.13" Должина : 102см/40.1' Колк : 108см/42.52" големина : Xl us : 10 биста : 111см/43.70" ракав : 28см/11.02" половината : 112см/44.09" должина : 103см/40.5' колк : 112см/44.09" големина : 2хл сад : 12 биста : 116см/45.67" ракав : 29см/11.42" половината : 117см/46.06" Должина : 105cm/41.3" колк : 116cm/45.67" големина : 3xl сад : 14 Биста : 121cm/47.64" ракав : 30cm/11.81" половината : 122cm/48.03" должина : 106cm/41.7" колк : 120cm/47.24" големина : 4xl Сад : 16 биста : 126см/49.61" Ракав : 31см/12.20" Половината : 127см/50.00" должина : 108см/42.5" колк : 124см/48.82" големина : 5хл сад : 18 биста : 131см/51.57" ракав : 32см/12.60" половината : 132см/51.97" должина : 109см/42.9" Колк : 128см/50.39" женски круг вратот краток ракав двоен џеб геометриски шиење фустан. летни фустани 2023; фустани за жени 2023; летни фустани 2023 обични; летни фустани 2023 плус големина. Материјал-85% Памук, 15% Лен. Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Повод-Светли бои, привлечни, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Одлични Подароци : роденденски подароци,подароци За Денот на Мајката,Божиќни подароци,подароци За Ноќта на Вештерките,подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе.

Детални спецификации