.

Освежете Го Вагиналниот Спреј против Чешање за Ладење 0,5 мл

Освежете Го Вагиналниот Спреј против Чешање за Ладење 0,5 мл

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Спреј за Олеснување На Ладењето Против Чешање помага во ублажување на надворешниот женски чешање и го неутрализира мирисот при контакт! Неговата смирувачка формула е направена со Алое и Камилица. Практичната големина во движење обезбедува дискреција, а уникатната цевка за прскање на пумпата може да се испрска наопаку, за полесно користење. Го Ублажува Надворешното Женско Чешање И Го Неутрализира Мирисот. Со Хидрокортизон - Лекарот број 1 Препорача Состојка Против Чешање. Смирувачка формула Со Алое И Камилица. Практична Големина Во Движење. Спрејови наопаку.

Детални спецификации