.

Женски врвови Жени Готски Ретро Фустан Со Корсет Со Долги Ракави Женски Фустан

Женски врвови Жени Готски Ретро Фустан Со Корсет Со Долги Ракави Женски Фустан

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Забелешка : женски летни врвови 2023 4 јули врвови за женски женски модни шорцеви за женски женски шорцеви : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Половината : 72см/28.35" Ракав : 62см/24.41" Должина : 99см/38.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22" Половината : 75см/29.53" Ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 100СМ/39.37"големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 96см/37.80" половината : 78см/30.71" ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 101СМ/39.76"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 100см/39.37" половината : 81см/31.9" ракав : 63см/24.80" должина : 102см/40.16"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 104см/40.94" ПОЛОВИНАТА : 84СМ/33.07" ракав : 64см/25.20" должина : 103см/40.55"големина : хххл сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 108cm/42.52" половината : 87cm/34.25" ракав : 64cm/25.20" должина : 104cm/40.94"големина : Xxxxl САД : 16 ВЕЛИКА британија : 20 Еу : 46 биста : 112cm/44.09" половината : 90cm/35.43" ракав : 65cm/25.59" ДОЛЖИНА : 105 CM/41.34"големина : xxxxl Сад : 18 Велика британија : 22 еу : 48 Биста : 116cm/45.67" половината : 93cm/36.61" Ракав : 65 CM/25.59" Должина : 106cm/41.73" Јака : плоштад јака летен фустан за жени фустани за Жени туника опремени фустани миди летни фустани за жените. Повод : Гроздобер Обични Лабави Фустани За Жени Макси Фустани За Жени Лето Со Џебови Формираат Фитинг Фустан Симпатични Фустани за Жени. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан Плус Големина Замав Фустан Цветни Женски Дневни Фустани Лабава Летна Облека Халтер Летен Фустан. Забелешка : Женски Макси Фустан Плетени Фустани Без Ракави За Жени Лизгачки Фустани За Жени Секојдневни Летни Женски Работни Фустани Деловни Секојдневни. Должина на ракавот : Долги Ракави Женски Летни Фустани Долг Макси Фустан со Џебови За Жени Долги Летни Фустани за Жени Женска Облека.

Детални спецификации