.

Исечен Пуфер Елек За Жени Стојат Јака Лесна Зимска Топла Надворешна Облека Обложена Со Ракави Жилет

Исечен Пуфер Елек За Жени Стојат Јака Лесна Зимска Топла Надворешна Облека Обложена Со Ракави Жилет

DEN 527.84

Од стока
Во магацинот

Женски Елек Без Ракави, Странични Џебови Со Еднобојни Копчиња Со Патент, Врвови На Вратот, Секојдневна Надворешна Облека Во Едноставен Стил. Големина (см) : . Stsholder : t41t Length : t52t Bust : t113. Mtsholder : t42tlenghth : t53t Bust : t117. Ltsholder : t43t Length : t54t Bust : t121. XLt Shoulder : t44, 5t Length : t55, 5t Bust : t127. Големина (инч) : . Stsholder : t16. 14t Length : t20. 47t Bust : t44. 49. Mtsholder : t16, 54t Length : t20, 87t Bust : t46. 06. Ltsholder : t16, 93tlengh : t21, 26t Bust : t47, 64. XLt Shoulder : t17, 52t Length : t21, 85t Bust : t50. СпецификацијаТ. Стил : МодаТ.Тип На Шема : Цврста Боја. Материјал : Стп Кожа. Деколте : Потсмеваат Вратот. Стил На Ракав : Без Ракави. Повод : Повик. Боја : Црна, Зелена, Беж. Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Содржина На Пакетот. 1 х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : врвовите се изработени од стп кожа, мек и удобен, пријателски за кожата, мек и издржлив, лесен дизајн костум за секојдневно носење. ДИЗАЈН : Без Ракави, чиста боја, потсмевачки врат, патент, копче, странични џебови дизајн елек, едноставен и моден, ве прави топло и привлечно. ФУНКЦИЈА : Совршен За спарете го со стилски фармерки или секојдневни панталони за секојдневниот изглед. Направете да уживате во модерен и класичен стил. ПРИЛИКА : Костум за секојдневно носење, одмор, работна облека, состаноци за забави, надворешно носење, слободно време, семејства итн. ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. Боја : црна, зелена, беж.

Детални спецификации