.

Мунлар Облеки За Жени, Божиќна Салон За Семејство, Женска Секси Долна Облека Отворени Танга Гаќи Г Панталони Пижами Чипка Дами Танга Долна Облека

Мунлар Облеки За Жени, Божиќна Салон За Семејство, Женска Секси Долна Облека Отворени Танга Гаќи Г Панталони Пижами Чипка Дами

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

По долг ден, можете да се опуштите во удобност кога ќе се лизнете во овие комплети за пижами од удобни, меки и топли, овој традиционален комплет за пижами со опуштено вклопување има супер мека ткаенина со рачно чувство, овие наметки ќе ве стоплат во текот На ноќта додека фаќате Некои З.овој сет за пј е совршен подарок за празнична забава, некој посебен, родендени или празници. Мунлар Облеки За Жени, Божиќна Салон За Семејство, Женска Секси Долна Облека Отворени Танга Гаќи Г Панталони Пижами Чипка Дами Танга Долна облека. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60cm/23.62 "Должина : 12cm/4.72" Соодветен опсег : 56-73cm/22.05-28.74 " Соодветна тежина (KG) : 40-55 Size : M Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64см/25.20 "Должина : 13.5 см/5.31" Соодветен опсег : 60-80см/23.62-31.50 " Соодветна тежина (КГ) : 45-60сина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68см/26.77 "Должина : 14.5 см/5.71" Соодветен опсег : 63-86, 6 см/24.80-34.09 " Соодветна тежина (КГ) : 50-65 големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72см/28.35 "Должина : 15.5 см/6.10" Соодветен опсег : 66-93см/25.98-36.61 " Соодветна тежина (КГ) : 55-75. Карактеристики : 1.Оваа ноќна лента за рамо е и дизајнот без грб. 2.Чипка е многу мека. 3.Различни монитори имаат мала хроматска аберација. те молам, не ми пречи. 4.Кога спиете или Се Релаксирате дома, можете да се чувствувате удобно. 5.It се препорачува рачно миење со температура на водата од околу 30 степени. Информации за производот : Материјал : Чипка. Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима. Стил : Секси стил. Тип : Комплети За Долна Облека. Место : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.итн. Содржина На Пакетот : 1 Комплет Долна Облека . ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање!.

Детални спецификации