.

Парична казна Накит Свод UBNR50376AGCZAM Убава Аметист & CZ Прстен-1. Кт Тгв Камења

Парична казна Накит Свод UBNR50376AGCZAM Убава Аметист & CZ Прстен-1. Кт Тгв Камења

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Додадете го овој уникатен и убав акцент за да ја проширите колекцијата накит. Ова прекрасно парче накит е совршен подарок. Создадете и покажете уникатен стил, кој е толку привлечен, но сепак толку природен. Совршен додаток за осветлување на вашиот изглед.Карактеристики метал-925 Стерлинг Сребрена Вкупна Бруто Тежина-4,59 гмс.Сребрена Родиум - Родиумкубична Цирконија Информации - Тркалезна Каратна Тежина - 0,25 Ctquanty - 22color - Тип На Белење - Метод На Создавање На Камен - Метод На Третман На Синтетички Камен - Вештачки Метистички Информации - Тркалезна Каратна Тежина - 1,00 CTQuantity - 1dimensions - 6 мм.Боја - Виолетова Тип - Метод На Создавање камен - Метод На Третман Со Природен Камен - Термичка Обработка - Шку : Fjwv8174 Додадете Го Овој Уникатен И Убав Акцент за Да ја Проширите вашата колекција Накит. Ова прекрасно парче накит е совршен подарок. Создадете и покажете уникатен стил, кој е толку привлечен, но сепак толку природен. Совршен додаток за осветлување на вашиот изглед. Карактеристики Метал-925 Стерлинг Сребро. Вкупна Бруто Тежина-4,59 гмс. Сребрен Родиум-Родиум. Кубни Цирконски Информации Облик-Круг. Каратна Тежина-0,25 КТ. Количина-22. Боја-Бела. Тип На Поставување - Пронг. Метод На Создавање Камен - Синтетички. Метод На Третман На Камен-Направен Од Човекот. Аметист Информации Облик-Круг. Каратна Тежина-1,00 КТ. Количина-1. Димензии-6 мм. Боја-Виолетова. Тип На Поставување - Пронг. Метод За Создавање Камен - Природен. Метод На Третман на камен-Термичка обработка. - ШКУ : FJWV8174.

Детални спецификации