.

Жените Елегантен Висок Половината Широк Ромпер Повик V-Вратот Возбудува Кратки Ракави Фустан Црвен XL

Жените Елегантен Висок Половината Широк Ромпер Повик V-Вратот Возбудува Кратки Ракави Фустан Црвен XL

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Детали : * Големина На Ознака : S-XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlbust(см)879297102 Bust(инч)34,3 36,2 38,2 40,2 Половината(см)73788388 Waist(инч)28,7 30,7 32,7 34,6 Ракав(см)62636465sleve(инч)24,4 24.8 25.2 25.6 должина(См)140142144146 должина(инч)55.1 55.9 56.7 57.5 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см* ставка ткаенина : 99% полиестер* боја на предметот : црна,зелена,Сина,црвена (како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : секси фустани за жени/ свечен фустан со долги ракави За Жени /секси крст фустан за жени /секси фустан За вежбање За Жени Со Шорцеви Летни Фустани за Жени * еластичност на предметот : мало истегнување* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : премиум ткаенина : изработена со 99% Полиестер, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дишење и удобна за носење.Повеќе бои : Изберете од класични цврсти бои или слатки цветни принтови за да одговараат на секое расположение и пригода.Совршена Големина : Достапна во големини S-XL . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.Ви предлагаме да изберете малку поголема големина.Уникатен Дизајн : Со длабок Врат, кратки ракави со возбуда и висок струк со предна вратоврска, нашиот комбинезон е дизајниран да ги нагласи вашите облини и да направи да изгледате тенок и стилски.Соодветни прилики : Без разлика дали одите на работа, шопинг, на одмор или присуствувате на клупска забава или свадба, нашиот комбинезон е совршен за секоја пригода. Исто така е одлично за свечени настани, коктел забави, состаноци и многу повеќе!* Содржина на пакетот : 1 * Фустан (други предмети не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Јивеи Жени Елегантен Висок Половината Широк Ромпер Повик V-Вратот Возбуда Кратки Ракави Фустан Црвен XL. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнината, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

Детални спецификации