.

Елрој Таванско Светло 6500К 45В 85-265В ПРЕКЛОПЛИВА ЛЕД Сијалица Остава Ладна Бела Работилница Светилка

Елрој Таванско Светло 6500К 45В 85-265В ПРЕКЛОПЛИВА ЛЕД Сијалица Остава Ладна Бела Работилница Светилка

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Направено Од пластика, ова таванско светло е цврсто и издржливо, можете да го користите долго време без да бидете скршени, не е лесно да направите проблеми за вас.Оваа работилница светлина усвојува најновите LED фитил, кој може да заштеди енергија, безбеден и издржлив, работи со доволно светлина и без стробоскоп.Дизајнирано со слободно испружени лисја, таванското светло работи со голема површина, светло и заштедува енергија за да го осветли местото.Проѕирниот капак од пвц материјал обезбедува висока преносливост и еднообразно осветлување; материјалот што го задржува пламенот НА КОМПЈУТЕРОТ е отпорен на висока температура, обезбедувајќи безбедност при користење на електрична енергија.Овој вид преклопливо таванско светло може да се користи во големи супермаркети, домови, гаражи и други места, што ќе ви го олесни животот.Спецификација : Материјал : КОМПЈУТЕР.Боја : прикажи како слики.Големина : прикажи како слики.Светла боја : ладно бело.Влезен напон : 85-265 V. агол На Зракот : 180 степени.Температура на бојата : 6500К (ладно бело).Моќност : 45 W.Забелешка : батеријата на далечинскиот управувач не е вклучена во пакетот.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерењето и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Вклучен пакет : 1x таванско светло. Светлото за преклопување на работилницата работи со висока осветленост и агол на голем зрак што е околу 180 степени, доволно за да ја задоволи вашата потреба и работи со висока преносливост и еднообразно осветлување. Светлината НА ЛЕР работилницата произведува ладна бела светлина, која штеди енергија и е еколошка, што не е лесно да им наштети на вашите очи. Светлото на работилницата е изработено од пластика, која е издржлива и долготрајна, можете да ја користите долго време без да бидете скршени. Овој вид таванско светло е погоден за супермаркет, затворен простор, гаража, отворено, работилница итн., лесно осветлувајќи го местото и правејќи го вашиот живот и работа поудобно. Овој вид таванско светло има 3 лисја, кои се преклопуваат, така што можете лесно да го чувате кога не се користи, заштедувајќи простор за вас и одржувајќи ја светлината чиста, можете да нарачате без грижи.

Детални спецификации