.

Колиша Жени Дама Тренингот Џогер Спортски Панталони Џебови Плус Големина Карго Харем Панталони Еластична Половината Пешачење Трчање Панталони

Колиша Жени Дама Тренингот Џогер Спортски Панталони Џебови Плус Големина Карго Харем Панталони Еластична Половината Пешачење

DEN 380.32

Од стока
Во магацинот

+Совети : Табелата Со Генерички Големини не е нашата големина. Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Втората Слика Пред Да Ја Купите. Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски . Стил : Женски Еластични Половината Товар Дневна Панталони. Тип На Шема : Еднобојна, Врвка За Влечење,Еластичен Струк,Џебови. Боја : Бела, Каки, Сива, Црна, Црвена Вино, Темно Сина, Армиска Зелена, Темно Зелена, Паун Сина (По Избор). Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 80% Полиестер 20% Спандекс. Должина : Должина На Глуждот. Половината : Средината На Половината . Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима . Прилики : Секојдневен,Канцеларија,Работа,Дом,Улица,Јога,Трчање,Џогирање,Качување,Вежбање,Клуб,Ноќ,Забава или секојдневно носење. Карактеристики : . 1. Мек материјал : харемските панталони се изработени од полиестерска и спандекс ткаенина, која има мек,дише, лесен дизајн, удобен за носење. 2. Еластично Вклопување На Половината : обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, мека ткаенина и разумно сечење, тоа е мода и cmfy за време на носењето. 3. Овој карго панталон за пешачење е мек и пријателски за кожата, совршен за домашна облека,улица,јога, спорт, фитнес, трчање,џогирање и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно. Содржина На Пакетот : . 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! . 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) + ТКАЕНИНИ : Женски карго дневни панталони за жени се направени од материјали со полиестер и спандекс.Ткаенината дише и е мека како Второслојна Кожа на вашето тело. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН : женски секојдневни харем панталони со еднобоен дизајн,џебовите се веројатно една од омилените карактеристики што може да стави клучеви,картички,готовина,мобилен телефон додека излегувате надвор .Врвка за влечење и еластична половина совршено ги контурираат вашите облини и ја рационализираат вашата форма. €МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : оваа удобна дневна панталони е дише и удобно, можете да го носат за да одат на работа,училиште,шопинг, или да ја носат како дневна облека повик слободно време. Прилики : Работа,Дом,Училиште,Улица,Клуб,Забава,Канцеларија,Ноќ,Семејство,Фитнес,Трчање,Џогирање, Качување,Пешачење,Вежбање,Секојдневно, Слободно време или секојдневно носење.

Детални спецификации