.

Фелворс Женски Долги Ракави Фустани Божиќни Фустани Печатен Тркалезен Врат Фустан Со Долги Ракави Есенски И Зимски Секојдневни Фустани, С Црн

Фелворс Женски Долги Ракави Фустани Божиќни Фустани Печатен Тркалезен Врат Фустан Со Долги Ракави Есенски И Зимски Секојдневни

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Патерн : Печатење. Должина На Ракавот : Долго. Јака : О Вратот. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски фустанслатки Летни Фустани Женски Скејт Фустан Плус Големина Летен Фустан За Жени Фустани Со Обична Обвивка Летни Фустани Обична табела со Долги Димензии : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" ракав : 58cm/22.83" Должина : 82cm/32.28"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 83cm/32.68"Големина : L Биста : 105cm/41.34" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 84см/33.07"големина : xl биста : 110см/43.31" ракав : 61см/24.02" Должина : 85см/33.46"големина : xxl Биста : 115см/45.28" Ракав : 62см/24.41" Должина : 86см/33.86" лесен, дише, ултра-мек, вграден, Ознака- За Вашите Основни Потреби и секојдневни активности. Лесен, Удобен И Фитинг. Женски Дуксер Фустан Женски Рушен Фустан Летни Фустани За Жени Памук Долг Ракав Фустан Ситни Сарафани Жени Долго. Полиестер .Мек Материјал, Лесен И Удобен, Многу Погоден За Претстојното Лето! Удобно, Дише, Не Проѕирно, Обезбедување На Квалитет. Кратки Памучни Хулахопки за Жени под Фустан Краток Фустан Без Ракави Формални Долги Фустани Со Плус Големина Фустан Фустан Со Кошула Женски Фустани На Плажа Секојдневен. Модерен И Уникатен Дами Мини Здолниште. Слоевит Лабав Фустан На Половината, О Врат, Елегантен Стил На Здолниште, Едноставен И Модерен, Лесен За Облекување И Соблекување, А Должината На Мини Фустанот Е Повеќе Од Коленото. Фустани За Fall Жени Чипка Фустани Со Ракави Завиткајте Фустани За Жени корејски Фустан За Жени Секојдневен Фустан Линија за Жени. Овој Фустан Со Цветен Принт Може да се Носи Со Сандали, Влечки за Плажа или Очила за Сонце со Високи потпетици. Обични Божиќни Фустани За Жени Сумирани Фустан Мрежа Фустан Краток Ракав Лето Макси Фустани За Жени Краток Ракав Тело Фустан. ●Нега На облека : машинско Перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.

Детални спецификации