.

Авиа Женски Безжичен Спортски Градник Со Големо Влијание

Авиа Женски Безжичен Спортски Градник Со Големо Влијание

DEN 336.00

Од стока
Во магацинот

Овој спортски градник со големо влијание Од Авиа обезбедува најголема поддршка за време на секој тренинг, без оглед на интензитетот. Одликувајќи се со отворена клучалка назад со стилски детал од мрежа, овој градник сигурно е опремен со трендовски карактеристики што ќе ја засилат вашата активна облека. Совршената рамнотежа на стилот и удобноста се среќава со безжичен детал кој е структуриран да ви даде најголема поддршка. Комбинацијата на стил, удобност и поддршка од овој Авија градник сигурно ќе го направи предмет во вашата гардероба. Тело : 67% Најлон/33% Спандекс; Мрежа : 80% Најлон/20% Спандекс. Грижа : ладно миење Во Машина, само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Земја На Потекло : Увезени. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Затворање : стил на Пуловер со прилагодливи затворачи за куки и очи. Карактеристики : детали За Клучалката одзади. Тип На Чаши : без жица, обликувани чаши. Ниво на поддршка : Големо влијание. Женски Безжичен Спортски Градник Со Големо Влијание Од Авиа.

Детални спецификации