.

Плод На Разбојот Женска Удобност Преден Близок Спортски Градник, Стил 96014

Плод На Разбојот Женска Удобност Преден Близок Спортски Градник, Стил 96014

DEN 90.56

Од стока
Во магацинот

Овошје На Разбој Удобност Памучна Мешавина Предниот Близок Спортски Градник е дизајниран за секојдневна употреба. Плодот на Разбојот е лидер во прифатлива долна облека повеќе од 160 години. Нашата Безусловна Гаранција осигурува дека ќе го добиете најдобриот производ секој пат или вашите пари назад. Затоа трчајте, скокајте, возете велосипед или спринт среќни со Плодот на Разбојот.Достапно во низа големини и бои, можете да ја најдете онаа што најдобро одговара на вашите потреби и преференции брзо. Карактеристика Овој ненатрупан, безжичен градник има беспрекорни обложени чаши и покриена еластична подлога. Безжични, истегнување чаши се наредени и нежно обликуваат и поддржуваат. Рушинг во центарот фронт додава форма. Покриената еластична подлога обезбедува дополнителна поддршка. Централно предно обложено метално затворање со кука и очи. Лесно е да се носи со функцијата за предно затворање и има избришан преден дел за подобрување на обликувањето. Совршен за вежбање со мал удар, јога и носење спиење/одмор. Плодот на Спортскиот градник За Разбој е конструиран со 2 слоја за некомплицирано покривање и поддршка. Овие женски спортски градници носат лесно чувство додека ја обезбедуваат поддршката што ја барате дури и кога сте активни и се движите. Мазната подлога и едноставното затворање ја прават оваа долна облека без глупости практично решение за вашите потреби за облекување. Погледнете ја Нашата Табела Со Големини за броење на куки. Покриена еластична долж врвот на чашата и страните и грбот за прилагодено вклопување. Рашири ремени имаат покриени еластични на рабовите и не се прилагодуваат. Без ознаки за удобност. Овошје На Разбојот Женска Удобност Преден Близок Спортски Градник 95% памук, 5% Спандекс. Неповрзани. Безжичен. Целосна покриеност. Предна рушење. Достапни се дополнителни бои. Затворање на предната кука и очите. Меки дебели ремени. Безусловна Гаранција. Избришан фронт за подобрено обликување. Машинско перење ладно со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Отстранете веднаш. Ниско железо кога е потребно.

Детални спецификации