.

Божиќен Џемпер Дами Џемпери Екипажот Вратот Зелена Боја Долг Ракав Маргаритка Шема Над Големината Жени Обичен Лабав Плетен Џемпер Машки Џемпери И Пуловери Четврт?

Божиќен Џемпер Дами Џемпери Екипажот Вратот Зелена Боја Долг Ракав Маргаритка Шема Над Големината Жени Обичен Лабав Плетен Џемпер

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Екипажот вратот зелена боја долги ракави маргаритка шема над големината жените повик лабава плете џемпер. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 410гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Преголем Дуксер Џемпери Со Целосен Патент Машки Џемпери Со Целосен Патент И Пуловери Женски Џемпери Со Дебела Облога за Плетење табела со Пуловерзиза : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73" Рамо : 55см/21.65" Ракав : 49см/19.29" Должина : 56см/22.05"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" Рамо : 57см/22.44" Ракав : 50см/19.69" ДОЛЖИНА : 57СМ/22.44"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 Биста : 116см/45.67" рамо : 60см/23.62" ракав : 51см/20.08" ДОЛЖИНА : 58СМ/22.83" ве молиме погледнете ја последната слика за табелата со големини (табелата со големини е големината на облеката, а Не големината На човечкото тело). Стил на дизајн : Избраниот Памучен Полиестер Носи Искуство За Носење, пријателско за Кожата, Дише, Удобно, Само-култивирање, Разноврсно. Свежи Бои И Модерни Стилови Се Многу Погодни За. Оваа Машка Јакна Има 2 Рачни Џебови Со Патент Со Преклопување, 1 Внатрешен Џеб На Градите Гарантира Доволно Простор За . ●Женските Мантили За Дожд Се Отпорни На Нечистотија, Отпорност, Лесно Чистење. Препорачајте Рачно Перење Со Ниска Температура Или Хемиско Чистење, Не Мијте Ја Машината. Машинското Перење Лесно Ја Оштетува Водоотпорната Ткаенина.

Детални спецификации