.

ЛЕД Фаров, ИП Водоотпорен К Еластичен Ремен ЗА Полнење ПРЕДВОДЕН Фар ЗА Кампување На Отворено

ЛЕД Фаров, ИП Водоотпорен К Еластичен Ремен ЗА Полнење ПРЕДВОДЕН Фар ЗА Кампување На Отворено

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

COB LED Фаров, IPX4 Водоотпорен K361 ЕЛАСТИЧЕН РЕМЕН ЗА Полнење LED ФАРОВИ ЗА Кампување На Отворено Спецификација : Тип На Ставка : COB LED Fadlamproduct Материјал Абсвејт : Прибл. 137g / 4.8 oz Power Дисплеј : 4 Мрежи Функција За Прикажување На Електрична Енергија Батерија : 120mah Лионска Батерија Испорачана Со Вградено Време На Полнење На Батеријата : 2 Часа Времетраење : 2-4 Часа Водоотпорна Оценка : IPX4 Gear : 6 Брзини Пакет Листа : 1 x Фарови1 x Кабел За Полнење Двоен Режим : Интелигентен конвенционален режим и интелигентен режим на сензори. Растојанието за сензори е околу 15 см. Работата на прекинувачот може да се реализира со мавтање, а прекинувачот за сензори треба да се активира со притискање на копчето за сензори пред употреба. Голема Покриеност И Прилагодување На Аголот : телото НА ФАРОВИТЕ ПРЕДВОДЕНИ од КОЧАН може да се прилагоди со ротација од 120 степени, а површината на покривање на осветлувањето е поголема. Аголот на осветлување може да се прилагоди според вистинската околина. 1200mah Литиумска Батерија И Интерфејс Од Типот C : ПРЕДВОДЕНИОТ фар на ПОЛНЕЊЕ ИМА вградена литиумска батерија од 1200mah, има интерфејс Од Типот C и е компатибилен со различни уреди за полнење.

Детални спецификации