.

Полица за Книги за Кукли руанлало, 1: Полица За Книги За Кукли Со Висока Редукција Реална Декоративна Минијатурна Храна од Дрво без Бруси и Додаток За Куќа За Кукли С

Полица за Книги за Кукли руанлало, 1: Полица За Книги За Кукли Со Висока Редукција Реална Декоративна Минијатурна Храна од Дрво

DEN 271.52

Од стока
Во магацинот

Опис : извонредна изработка и внимание на деталите, овој организатор на куклена куќа има мазна површина без брус и висок степен на реставрација, што го прави изгледот реален.Со компактна и тродимензионална, симпатична и интересна, оваа решетка за мини складирање е многу декоративна, погодна како украс за куќата на куклата, но и како игра за играње куќа props.It изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик и дрвен материјал.Постојат 2 стилови за избор.Оваа полица за кукли е погодна за кукли и кукли со сооднос 1 : 6.Име на ставка : Полица За Книги За Кукли Материјал : нерѓосувачки Челик, Дрвени Карактеристики : Високо Намалување, Фина Изработка, Детали за ослободување Од Брус : А, Л : 10см/3,94", В : 6,7 см/2,64", Н : 13см/5,12 " (Прибл.) Б, Л : 16,7 см/6,57", В : 6,7 см/2,64", Ч : 13 см/5,12 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Полица За Книги За Кукли исклучителна изработка и внимание на деталите, овој организатор на куклена куќа има мазна површина без брус и висок степен на реставрација, што го прави изгледот реален. Со компактна и тродимензионална, симпатична и интересна, оваа решетка за мини складирање е многу декоративна, погодна како украс за куќата на куклата, но и како реквизити за играње куќа. Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик и дрвен материјал. Постојат 2 стилови за избор. Оваа полица за кукли е погодна за кукли и кукли со сооднос 1 : 6.

Детални спецификации