.

Водопад Врнежи Спа Туш ЈП-150Е

Водопад Врнежи Спа Туш ЈП-150Е

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Влезете во сопствената приватна бања со Овој Водопад врнежи од дожд+ глава за туширање дожд. Стилскиот дизајн и луксузниот спреј се комбинираат за да создадат искуство со врнежи што сигурно ќе смири, опушти и освежи. Лицето со дијаметар од 4 инчи на оваа глава за туширање обезбедува прекрасно релаксирачки спреј за врнежи. За совршена положба за прскање, лесно прилагодете ја висината и аголот на туширање со пригодната висока/ниска рака и патентираната ротација на вртливата глава за туширање од 360 степени На Ватерпик. Оваа глава за туширање со прилагодлива висина се инсталира за неколку минути. Заврши : Хром. . Поставки За Прскање : 1-Спреј. . Стапка на проток : 1,8 ГПМ. . Дијаметар Туш Лице : 4 Во. . Материјал : Пластика. . Гаранција : Ограничена Доживотна Гаранција. . ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Калифорнија Предлог 65 Предупредување : Рак и/или Репродуктивна Штета-за повеќе информации одете на www.p65warnings.ca.gov. - SHWRHEAD 3.5" DRENCHG RN.

Детални спецификации