.

Ројалов Женски Секси Тенок Фит Печатена Прашка Сплит Бикини Плус Големина Костим За Капење

Ројалов Женски Секси Тенок Фит Печатена Прашка Сплит Бикини Плус Големина Костим За Капење

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Големина : С Биста : 72-82см/28,35-32,28" Половината : 68-72см/26,77-28,35" Колк : 88-92см/34,65-36,22"Големина : М Биста : 76-86см/29,92-33,86" Половината : 72-76см/28,35-29,92" Колк : 92-96см/36.22-37.80"големина : л биста : 80-90см/31.50-35.43" половината : 76-80см/29.92-31.50" колк : 96-100см/37.80-39.37"големина : xl биста : 84-94см/33.07-37.01" половината : 80-84см/31,50-33,07" колк : 100-104см/39,37-40,94"големина : ххл биста : 88-98см/34,65-38,58" половината : 84-88см/33,07-34,65" колк : 104-108см/40,94-42,52"големина : хххл биста : 92-102см/36,22-40,16" половината : 88-92см/34,65-36,22" колк : 108-112см/42,52-44,09"големина : Ххххл биста : 96-106см/37,80-41,73" половината : 92-96см/36,22-37,80" колк : 112-116см/44.09-45.67"големина : хххххл биста : 100-110см/39.37-43.31" половината : 96-100см/37.80-39.37" колк : 116-120см/45.67-47.24"сезона : летен материјал : полиестерген : женски забелешка : ве молиме споредете Ја Големината На Деталите со вашата пред да ја купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината Должина на облеката : Редовна Пригода : Дневно, базен,Женски Сет За Печатење Леопард, Врвот со ремен за шпагети, отстранлив мек градник поместен, немате долна жица, широк опсег на грбот, добар за покривање на вашето тело.Стил : Секси, Каузалнаграмот Со Големини е различен од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување. Специфичност на предметот декорација : Непрепорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило.Специфичниот пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Градите)Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави.Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. 100% Најлон. Увезени. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише. Нашиот костим за капење е совршен за плажа, базен, спорт, сурфање, забава и други прилики. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Детални спецификации